Русский корабль иди на хуй
Внимание!!!

Для того что бы добавить свой ресурс, вы должны зарегистрироваться или залогиниться!

Главная  Лучшие    Популярные   Список  


Музей Лесі Українки в Ялті - один з чотирьох українських музеїв, присвячених великій поетесі нашого народу. У кожного з них - в Києві, Новоград-Волинському, Колодяжному, що на Волині, - своя історія. Але історія Ялтинського музею, наймолодшого серед них, мабуть, найскладніша.



На сайті надані відомості про історію Воронцовского палацу, біографії членів династії Воронцових, фотогалерея, новини сайту.



В Зале 1 Вы узнаете о первых подводных лодках, об истоках подводного кораблестроения.
Зал 2 расскажет о подводных лодках времён Первой Мировой войны.
Зал 3 посвящён Второй Мировой войне и раннему послевоенному периоду.
Зал 4 рассказывает о современных подводных лодках.
В Архиве находятся фотографии, чертежи подводных лодок, а также печатные материалы.
Оставьте свои пожелания в Гостевой книге.
Поучаствуйте в Форуме.
Посмотрите Ссылки на подобные ресурсы.
Познакомьтесь с Использованным материалом и Создателями Музея. Напишите нам.
Не судите нас строго, если найдете на наших страницах какие-то неточности. Задача МУЗЕЯ - дать общее представление о развитии мирового подводного кораблестроения, а не представить сухую классификацию подводных сил того или иного государства.



Україна, 01030, м.Київ-030, вул. Б.Хмельницького, 37
тел.+3(8044) 234-29-12
тел.+3(8044) 235-20-46



Національний музей медицини України було створено у м.Київ у 1973 р. Він розташований у будинку колишнього анатомічного театру Київського Університету, який було збудовано по проекту відомого архітектора А.Беретті у 1853 р. Він є пам'яткою архітектури XIX ст.
Засновником музею був заслужений діяч науки України, доктор медичних наук, професор О. А. ГРАНДО
Зараз музей очолює кандидат медичних наук, доцент кафедри факультетської терапії НМУ ім. Богомольця В. П. Шипулін
В музеї представлено розвиток медицини в Україні з стародавніх часів до наших днів. В основу організації музею була покладена новітня концепція музеєзнавства, яка дозволила використати науково-методичні і документальні матеріали та експонати у комплексі з архітектурними, художньо-технічними і аудио-візуальними засобами. Крім стендової експозиції в музеї створені оригінальні інтер'єри, з портретними фігурами відомих вчених і лікарів, та діорами, присвячені найбільш визначним подіям в українській медицині. В експозиції музею широко представлені і твори українського образотворчого мистецтва, що повязане з медичною тематикою.
Національний музей медицини України є одним з найбільших медичних музеїв не тільки в Україні, але і у Європі. Робота по створенню цього музею була у 1983 р. удостоєна Державної премії України у галузі науки і техніки. Указом Президента України від 15 лютого 1999 р. надано статус Національного.



Старокрымский литературно-художественный музей был открыт для посетителей летом 1998 года. Новый музей разместился в двухэтажном особняке (ул. Свободы,17), построенном во второй половине XIX века в стиле южнорусского классицизма. На фасаде здания сохранилась дата его постройки — 1904 год. До революции здесь размещалось купеческое собрание, учительская семинария, а десятками лет позже — горком партии. С февраля 2001 года литературно-художественный музей, так же, как Дом-музей М. Волошина в Коктебеле и Дом-музей А. Грина в Старом Крыму, является частью Коктебельского республиканского эколого-историко-культурного заповедника „Киммерия М. А. Волошина".
Тел. +38-06555-212-44; +38-06555-211-19

Онлайн-трансляция событий в Украине

Искать

Поиск