Русский корабль иди на хуй
Внимание!!!

Для того что бы добавить свой ресурс, вы должны зарегистрироваться или залогиниться!

Главная  Лучшие    Популярные   Список  


медична література



м.Київ, Головна пошта, а/с 222
тел.(044) 246 80 54;482-1254


Издательство "Книга плюс" специализируется на издании медицинской литературы. На нашем сайте вы можете ознакомиться с книгами нашего издательства, издательств стран СНГ и планирующимися изданиями.
Приглашаем к сотрудничеству авторов и распространителей.



м.Київ, вул. Попудренка, 54
573-2684, 568-5314 факс


Розвиток багатьох напрямів тематичного картографування України у другій половині XX ст. був пов’язаний з діяльністю ДНВП «Картографія». Окремі типи карт і атласів відкритого користування розробляли та готували до видання в СРСР винятково підрозділи державної картографо-геодезичної служби. До таких видань традиційно належали загальногеографічні, фізичні, політико-адміністративні, туристичні, навчальні карти і атласи, плани міст, рельєфні карти, глобуси. Крім того, картоукладальні підприємства Головного управління геодезії та картографії (ГУГК) готували до видання карти і атласи, що розробляли інші міністерства та відомства.



Головними напрямками діяльності Інституту передових технологій є підготовка до видання та тиражування картографічних атласів і карт різного призначення та формату, розробка геоінформаційних систем, електронних інформаційно-картографічних систем на CD-дисках, виготовлення цінних паперів, інші поліграфічні послуги. Виробництво базується на сучасних комп’ютерних технологіях; новітніх наукових розробках, запатентованих в Україні. У редакторському відділі працюють висококваліфіковані редактори-картографи зі значним стажем роботи, у картографічному відділі – випускники географічного факультету Київського національного університету ім.Тараса Шевченка, Національного технічного університету, Київського інженерно-технічного інституту, Національного університету авіації. Науковий потенціал ІПТ складають доктор географічних наук, три кандидати наук, шість аспірантів. Студенти та випускники різних вищих навчальних закладів готують на базі ІПТ курсові, дипломні та дисертаційні роботи, проходять виробничу практику.
За період од 1996 до 2005 рр. Інститутом було підготовлено до друку та видано низку картографічних творів: 15 шкільних атласів з географії та історії (з контурними картами); атласи та карти автошляхів України та Молдови; стінні та підручні карти дрібного, середнього та великого форматів (Україна, Європа, світ, Автономна республіка Крим); серія туристичних карт; карта-схема залізниць України; Особливо місце в тематиці публікацій посідає Києв План міста видається у вигляді атласів, стінних та складаних карт різного масштабу, наповнення і дизайну, в електронному варіанті. Розроблена серія стінних навчальних карт з історії та географії (понад 45 сюжетів), які пройшли комісію Міністерства освіти і науки та рекомендовані для використання у школах України. Підготовлено серію навчальних CD-дисків із географії та історії. У рамках міжнародних проектів ІПТ брав участь у розробці ГІС республіки Молдова, на базі якої було підготовлено та видруковано настінну карту. Розроблено технології створення географічних карт, з тривимірним зображенням рельєфу.
ІПТ здійснює роботи геоінформаційного змісту. Муніципальні та регіональні відомчі геоінформаційні системи впроваджено в Київській міській держадміністрації, МВС та МНС України, Пенсійному фонді України тощо.
На сьогоднішній день реалізовано проекти геоінформаційного забезпечення служби міськдержадміністрації (система аналізу розрахунків промислових підприємств, установ, організацій та населення м. Києва з постачальниками електричної та теплової енергії, природного газу, водопостачання та водовідведення тощо). Спеціалізованими розробками ІПТ є організація місця чергового в Головному управлінні МВС у м.Києві, ГІС-проект оперативного реагування (система просторового аналізу й прогнозування можливих наслідків надзвичайних ситуацій). Інститутом розроблена та запатентована навігаційна ГІС система для відстеження мобільних об’єктів за допомогою GPS.
Інститут є членом Міжнародної картографічної торгової асоціації (ІМТА) і систематично бере участь у її заходах. На 10-му з‘їзді ІМТА в Будапешті вперше в історії вітчизняної картографії оглядову карту світу, створену на нашому підприємстві, визнано кращою стінною картою 2002 року. Поліграфічну версію Атласу “Автономна республіка Крим” визнано кращою в номінації Кращий атлас-2003 (Best Atlas) на 11-му з‘їзді ІМТА в м.Тур (Франція).

02094, м. Київ, вул. Попудренка, 54
Телефон 8 (044) 296-71-71
Факс 8 (044) 292-20-27



г. Киев, ул. Дегтярёвская, 48, к. 607-609
Тел: +38 (044) 483-83-13, +38 (044) 489-55-10



Видавництво “Дух і літера” ставить собі за мету знайомити українського читача з невичерпною скарбницею світової гуманітарної спадщини філософського, соціально-політичного, культурологічного та богословського напрямків. Світоглядну основу роботи видавництва складають ідеї творчого поєднання “наук про літеру” (семіотика, лінгвістика, право) з “науками про дух” (філософія, богослов’я, соціологія, антропологія).
Ми максимально відкриті до сучасних духовно-інтелектуальних пошуків українських і закордонних інтелектуалів, до діалогу культур та релігій. За 12 років у видавництві “Дух і літера” вийшло понад 100 книжок та 25 чисел часописів “Дух і літера” і “Єгупець”.
Серед авторів наших видань — класики європейської соціально-політичної і філософської думки М. Монтень, Ж.-Ж. Руссо, Т. Гобс, А. Бергсон, Е. Левінас, С. Вейль, П. Рікер, М. Фуко, Х. Арендт, Е. Макінтайр, Ж. Дерріда та ін.; українські письменники і суспільні діячі В. Стус, М. Коцюбинська, І. Дзюба, Г. Снєгірьов, В. Скуратівський, Є. Сверстюк, М. Петровський, М. Маринович та ін.; мученики і сповідники віри священики Олександр Глаголєв, Михаїл та Георгій Єдлінські; сучасні християнські мислители і богослови митрополит Антоній Сурозький, С. Аверинцев, єпископ Каліст (Уер), Х. Яннарас, В. Каспер та ін.; автори “Бібліотеки юдаїки” П. Маркіш, рабин Д. Кахане, Д. Харріс, М. Лоєв, Й. Зісельс, М. Береговський, М. Міцель та ін.

04070, Киiв, вул. Волоська, 8/5
Нацiональний унiверситет
«Киeво-Могилянська академiя»
корпус 5, кiм. 209-211
тел./факс: +38 (044) 425-60-20

Онлайн-трансляция событий в Украине

Искать

Поиск