Русский корабль иди на хуй
Внимание!!!

Для того что бы добавить свой ресурс, вы должны зарегистрироваться или залогиниться!

Главная  Лучшие    Популярные   Список  


83003, м. Донецьк, пр. Ілліча, 16, медичний університет.
Tелефон: 95-55-41.

Наш университет имеет все необходимое для подготовки квалифицированных врачей и фармацевтов:
высокопрофессиональные наставники
хорошо оснащенные учебные корпуса и клинические базы
уникальные фонды научной библиотеки, интернет
развитая инфраструктура студенческого городка
Кому интересны тайны жизни - круглосуточный доступ в научные лаборатории, возможность работать на уникальном оборудовании, шанс освоить современнейшие исследовательские технологии.
Мы гордимся своей историей, своим университетом, своими сотрудниками, своими настоящими и будущими выпускниками!
Мы можем и будем растить специалистов для Украины и зарубежья!
Мы ждем вас!



Національний університет “Острозька академія” - наступник першого вищого навчального закладу східнослов'янських народів – Острозької слов'яно-греко-латинської академії. Заснував академію у 1576 році князь Василь-Костянтин Острозький. Велику суму коштів на розбудову академії надала його племінниця – княжна Гальшка Острозька. В основу діяльності Острозької академії було покладено традиційне для середньовічної Європи, однак цілком незвичне для українського шкільництва, вивчення семи вільних наук (граматики, риторики, діалектики, арифметики, геометрії, музики, астрономії), а також вищих наук: філософії, богослів'я, медицини.



03056, м. Київ, проспект Перемоги, 37, НТУУ "КПІ", корпус 1 (ліве крило)
Телефони: (044) 241-73-28; 241-73-29
Fax: (044) 241-84-82

Міжнародний університет фінансів - перший в Україні заклад, який надає вищу економічну освіту за дистанційною формою навчання і є лідером електронного навчання через Інтернет.
МУФ співпрацює з рядом ВНЗ України, із Всесвітнім університетом ЮНЕСКО (Росія), Вищою комерційною школою (Росія), Європейським інститутом міжнародного менеджменту (Франція), Європейською комісією з бізнес-освіти (Бельгія), Українською асоціацією з розвитку менеджменту та бізнес-освіти (Україна), Асоціацією "Навчальні заклади Стерлінга" (США).
Студентам МУФ надається можливість одночасно з навчанням за основним фахом:
o опанувати військову справу та отримати звання "офіцер запасу" за спеціальністю "Військовий фінансист";
o користуватись пільгами в оплаті за навчання;
o оволодіти необхідними діловими знаннями та навичками в Інституті управління бізнесом.
В Університеті діє підготовче відділення.
По закінченні Університету випускники отримують диплом державного зразка про вищу освіту відповідного освітньо-кваліфікаційного рівня.
Інститут управління бізнесом Університету здійснює підготовку менеджерів, підприємців, фахівців державних, недержавних організацій і фірм за бізнес-програмами з наданням сертифікатів, а також свідоцтв і дипломів державного зразка.



    Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова сьогодні – провідний вищий навчальний заклад в Україні, що готує фахівців для суднобудівної і суміжних галузей промисловості і народного господарства.За свою більш ніж 85-річну історію підготував понад 40 тисяч фахівців для вітчизняного і закордонного кораблебудування.



м. Харків, пр. Леніна 9а
61001 Україна
Тел. +38 (057) 702 03 04
Факс +38 (057) 702 07 17

Харківський національний економічний університет знаходиться при джерелах становлення спеціальної економічної освіти в Україні. В 1893 році він був заснований з ініціативи Харківського купецького товариства як Харківське комерційне училище Імператора Олександра ІІІ для фахової підготовки персоналу торгівельних і промислових підприємств вищої та середньої ланок
В 1912 році при ХКУ були відкриті вечірні Вищи комерційні курси Харківського купецького товариства. З ініціативою створення курсів виступив професор М.І.Палієнко. Курси мали один факультет – економічний, де підготовка студентів здійснювалася за чотирма циклами (відділеннями): економіко-комерційному, банківсько-страховому, місцевого господарства, промисловому з групами гірничої та гірничозаводської промисловості. Діяли групи для підготовки викладачів середніх освітніх закладів комерційного профілю. При курсах було створено науково-дослідну установу – Кабінет економічного вивчення Росії. В інституті викладали відомі науковці-економісти: О.М.Анциферов, М.М.Соболєв, П.І.Фомін, В.Ф.Левитський та ін. В 1916 р. тут навчалися 1226 студентів та 186 вільних слухачів обох статей.
29 березня 1916 р. за поданням міністра торгівлі і промисловості кн. В.М.Шаховського Державною Думою було схвалено закон про надання ХВКК статусу Харківського Комерційного інституту.
кінці 1980-х – на початку 90-х рр. інститут швидко здійснює перебудову навчального процесу, розширюючи напрямки фахової підготовки студентів.
Вперше в Україні на створеній при інституті Вищій школі міжнародного бізнесу було розпочато підготовку спеціалістів з зовнішньоекономічної діяльності. В 1996 р. на 8 факультетах інституту навчання провадилося вже за 15 економічними спеціальностями в напрямках: економіка та підприємництво, менеджмент, комп’ютерні науки.
У 1994 році, ХІЕІ було перетворено на Харківський державний економічний університет, вищого, IV рівня акредитації.
Указом Президента України від 21 серпня 2004 р. університету було надано статус Національного.
18 вересня 2004 року, ХНЕУ приєднався до Magna Charta Universitatum.
14 грудня 2005 року Університет нагороджено Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.



Київ,
бульвар академіка Вернадського, 16 В
450-64-90
423-00-73, 444-21-80

Європейський університет ставить за мету формувати високоосвічену, професійну еліту України, вільну і творчу, здатну на самостійне мислення і активні дії в галузі економіки, управління та інформаційних технологій на базі глибоких найсучасніших наукових знань і технологій, усвідомлення збалансованості суспільних ідей і особистісних устремлінь.
Сьогодні концепція університету не тільки довела свою доцільність і все повніше реалізується, а й набуває нового змісту досягнутого в рамках розвитку під впливом, соціально-політичних чинників в Україні, а також нових, зовнішньоекономічних умов, зокрема в Європі.
З часу заснування навчального закладу сформульована і втілюється в життя концепція діяльності університету «Вчись, працюючи!». Вона передбачає єдність чотирьох основних завдань:
органічне поєднання теорії і практики;
глибоке знання основ новітніх технологій;
вільне володіння англійською або німецькою мовами;
виконання дипломної роботи на базі реальних даних і матеріалів.
Роки розвитку університету збігаються з роками становлення незалежності України, формування ринкових відносин, роками боротьби за утвердження приватної власності, розвитку демократизації суспільно-політичних відносин, інтеграційних процесів у світі, які як об’єктивні чинники, зумовили й нові завдання університету. Серед основних завдань:
розвиток науково-дослідницької діяльності; формування системи та структури науково-дослідницької роботи; формування у студентів практичних умінь, конкурентоспроможності на ринку праці;
активізація заходів щодо інтеграції в європейський освітянський простір;
поєднання вітчизняного і світового освітянського досвідів на базі найсучасніших технологій, інтеграція українського досвіду у світову, насамперед європейську систему освіти;
орієнтація фундаментальних і професійних навчальних курсів на світові стандарти, виховання сучасної культури мислення, що забезпечить випускникам можливість швидко адаптуватися до змін як на вітчизняному, так і на зарубіжному ринках праці;
ширше впровадження в навчальний процес можливостей Інтернету, інформаційних технологій, повне матеріальне та кадрове забезпечення навчальних дисциплін;
впровадження в навчальний процес оригінальних спецкурсів, програм і проектів;
створення збалансованої системи наступності і перспективи на базі досягнутих можливостей університету, здійснення освітньою діяльності за усіма освітніми рівнями у різноманітних формах, а також через аспірантуру;
створення сприятливих умов для гуманітарного і соціально-політичного формування молоді за високими духовними, національно-патріотичними цінностями, здатної до творчого і критичного мислення, активних дій заради затвердження принципів демократії, добра і справедливості;
розробка програм з відбору обдарованої молоді до навчання в університеті, формування системи цільового набору, розвиток гімназії «Євроленд», широке впровадження системи «Університетські курси в середній школі», початкової економічної освіти в старших класах;
удосконалення мережі філій, піднесення якості їх кадрового та матеріального забезпечення.

Онлайн-трансляция событий в Украине

Искать

Поиск