65026 Одесса ул.Преображенская, 8,
1-й этаж, ком.110. тел. 23-80-73
Одесский государственный экономический университет является одним из ведущих и старейших экономических высших учебных заведений Украины. Основан в 1921 году.
В 1931 году в стране проводилась кредитная реформа. В связи с этим Одесский институт народного хозяйства был реорганизован в кредитно-экономический институт (ОКЭИ). В 1966 году ОКЭИ реорганизован в институт народного хозяйства, который становится широкопрофильным центром подготовки и переподготовки экономистов для промышленности, строительства и сельского хозяйства. За достигнутые успехи в подготовке высококвалифицированных специалистов и развитии научных исследований в 1971 году в связи с 50-летием со дня образования Одесский институт народного хозяйства был награжден Почетной грамотой Президиума Верховного Совета УССР.
По результатам аккредитации в 1993 г. институт был отнесен к высшей, IV ступени аккредитации.
Достойно оценив достижения и заслуги коллектива Одесского института народного хозяйства перед государством, Кабинет Министров Украины своим постановлением от 13 августа 1993 года создал на его базе Одесский государственный экономический университет (ОГЭУ). Международная кадровая академия Европейского центра высшего образования и объединенного Совета европейских университетов отметила ОГЭУ в числе 10 лучших учебных заведений Украины, которые осуществляют подготовку наиболее квалифицированных специалистов.
Навчання в університеті здійснюється за ступеневою системою освіти: "бакалавр - спеціаліст - магістр". На восьми факультетах і трьох відділеннях навчається близько 6,5 тис. студентів за 45 спеціальностями та спеціалізаціями. Запорукою успіху ступеневої підготовки фахівців є те, що навчальний процес забезпечують висококваліфіковані науково-педагогічні працівники, серед яких: 41 доктор наук та професор, 235 кандидатів наук та доцентів, близько 150 викладачів-практиків з великим досвідом педагогічної роботи. На сьогодні університет є самодостатнім навчальним закладом для розвитку будь-яких поєднань вчительських спеціальностей. Найбільший попит в абітурієнтів за останні роки мають такі педагогічні спеціальності: "Образотворче мистецтво та дизайн", "Англійська та німецька мова і зарубіжна література", "Англійська мова і зарубіжна література та українська мова і література", "Географія і біологія", "Історія і географія", "Історія і правознавство", "Українська мова і література та редагування освітніх видань", "Практична психологія", "Соціальна педагогіка", "Математика та основи інформатики", "Фізична культура і допризовна підготовка".
м. Кіровоград, вул. Шевченка, 1, навчальний корпус № 5, приймальна комісія, телефон: (0522) 22-86-50, 36-15-52
ДУІКТ є провідним багатопрофільним вищим навчальним закладом освіти в галузі зв'язку та сфері інформатизації. Він має IV рівень акредитації, здійснює підготовку фахівців з вищою освітою з широкого спектру технічних та інших напрямків за освітньо-професійними програмами усіх рівнів, проводить фундаментальні та прикладні наукові дослідження, має розвинену інфраструктуру наукових і навчально-наукових підрозділів і установ, високий рівень кадрового і матеріально-технічного забезпечення.
Пiвтора столiття минуло з часу заснування найстарiшого вищого технiчного навчального закладу України, вiдомого своїми творчими доробками в галузi науки i технiки. У свiй час тут працювала цiла плеяда видатних вчених, яка залишила яскравий слiд в науцi. Серед них такi вiдомi спецiалiсти, як: В. Аулiх, В. Мозер, С. Фрiзе, В. Круковський, Р. Залозецький, Ю. Медведський, К. Бартель, М. Губер, С. Банах, Ю. Захаревич, А. Курило, К. Вайгель, I. Левинський, Г. Сокольницький, О. Харкевич, К. Карандєєв, Б. Швецький, I. Вишенчук, О. Андрieвський, М. Комаров, Т. Губенко, Т. Юрженко, В. Кияниця, Д. Толопко, Ю. Величко, М. Шульга, якi успiшно вели дослiдження у галузях приладобудування i електротехнiки, механiки i математики, геодезiї, будiвництва та архiтектури, хемiї та хемiчної технологiї.
150 рокiв для iсторiї - це мить, а для вузу - це час розквiту нових задумiв. Сьогоднi колектив "Львiвської полiтехнiки" сповнений творчих сил, надiй i сподiвань.
Розвиток iндустрiї покликав до життя новi галузi виробництва, дав поштовх дослiдницькiй роботi, започаткував створення цiлих науково-дослiдних структур. Нинi у "Львiвськiй Полiтехнiцi" дослiдження за 16 основними напрямками виконують пiдроздiли науково-дослiдної частини вузу.
Наукова робота у вузi має свою специфiку: вона повинна поєднуватися з навчальним процесом вiдповiдно до профiлю пiдготовки спецiалiстiв. Основнi науковi напрямки, розробленi в унiверситетi, повнiстю вiдповiдають цiй умовi.
Основні наукові напрямки:
Приладобудування
Комп'ютернi iнформацiйнi технологiї i програми
Електронiка
Радiоелектронiка i зв'язок
Автоматизованi системи
Машинобудування
Електромеханiка
Енергетика
Геодезiя i аерокосмiчне знiмання
Будiвництво i архiтектура
Хемiя i хемiчна технологiя
Екологiя
вул. С.Бандери, 12, м.Львів, 79013, головний корпус, кім.303 тел. (0322) 34-32-39, 398-265.
01042, Київ, вул. Чигоріна, 20,
т. (044) 285-85-27, 285-43-86
При Київському національному університеті культури і мистецтв відкрито Академію перукарської майстерності та декоративної косметики. Це новий престижний учбовий заклад з підготовки національної еліти для індустрії моди та fashion-бізнесу. Академія — єдиний в Україні навчальний заклад, що має ексклюзивне ліцензійне право Міжнародної корпорації PIVOT POINT International (Чикаго, США) на підготовку кадрів за методикою PIVOT POINT.
Навчання в нашому університеті не можливе без творчості. Склад наших викладачів, методика навчання та фахові дисципліни зможуть відкрити творчий потенціал кожного студента. Ми готуємо випускників, які в майбутньому зможуть реалізувати свої таланти і навички на практиці; безпосередньо представляти свою спеціальність та Київський національний університет культури і мистецтв як заклад, що готує фахівців європейського рівня.