Русский корабль иди на хуй
Внимание!!!

Для того что бы добавить свой ресурс, вы должны зарегистрироваться или залогиниться!

Главная  Лучшие    Популярные   Список  


Украина, 86157, Донецкая область,
г.Макеевка-центр, ул.Островского, 16.
Тел. 8(0623) 22-22-27, 22-20-42, 6-46-14.

Макеевский экономико-гуманитарный институт (МЭГИ) был основан в 1992 году. МЭГИ - высшее учебное заведение ІІІ уровня аккредитации. В настоящее время в нем обучается более 3000 студентов.
МЭГИ активно внедряет образовательные инновации. Разработки института в области экономических проблем Донбасса, психологической и правовой защиты населения, экономической подготовки студентов, гуманитарного образования неоднократно были отмечены Министерством образования и науки Украины, а также руководством области и города.
Учебный процесс в институте обеспечивают восемь академиков и членов-корреспондентов отраслевых академий, 14 докторов наук, 67 кандидатов наук, доцентов. В данный момент десять преподавателей института являются докторантами, 33 - завершают диссертационные работы на соискание ученой степени кандидата наук.
МЭГИ подготовил более четырех тысяч высококвалифицированных специалистов. Более десяти выпускников института защитили диссертации на соискание ученой степени кандидата наук и работают над докторскими диссертациями.
Материально-техническую базу МЭГИ составляют три учебных корпуса, в которых размещены: научная библиотека с абонементом учебной и научной литературы, тремя читальными залами, электронной базой данных и возможностью доступа к информационным интернет-потокам, информационно-библиографическим отделом; несколько компьютерных классов с бесплатным для студентов правом выхода в Интернет, спортивные залы, оборудованные учебные аудитории.



Україна, Київ, 04053, вул. Смірнова-Ласточкіна, 20
тел/факс: (044) 2721540, 2721421, 2721048, 2721410

Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури є спадкоємицею Української академії мистецтва, створеної у 1917 році з ініціативи видатних діячів культури, науки і мистецтва - першого Президента України, академіка М.Грушевського, вчених Д.Антоновича і Г.Павлуцького, художників В.Кричевського, Ф.Кричевського, М.Бойчука, О.Мурашка, Г.Нарбута, М.Бурачека, М.Жука, А.Маневича.
1922 року академія була перетворена па Інститут пластичних мистецтв, який 1924 року після об'єднання з Київським архітектурним інститутом дістав назву Київський художній інститут. Постановою Кабінету Міністрів України від 17 грудня 1992 року закладові було повернуто первісну назву - Українська академія мистецтва, а відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 17 березня 1998 року вона стала Академією образотворчого мистецтва і архітектури.



03057, м. Київ, вул. Ежена Потьє, 20
Тел.: (044) 456-42-58
Факс.: (044) 455-68-99

Національна академія державного управління при Президентові України (далі – Академія) є головним вищим навчальним закладом у системі підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, має IV рівень акредитації. В Академії, її Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів у Києві та регіональних інститутах державного управління у Дніпропетровську, Львові, Одесі й Харкові здійснюється навчання керівного персоналу вищої і середньої ланок державного управління.
Академія має IV рівень акредитації
Заклад з його Дніпропетровським філіалом утворено Указом Глави держави в травні 1995 р., у вересні цього ж року засновано філіали у Львові, Одесі та Харкові. У 2001 р. філіали набули статусу регіональних інститутів у складі Академії.
За вагомий внесок у розвиток державного управління та беручи до уваги загальнодержавне й міжнародне визнання результатів діяльності Указом Президента України від 21 серпня 2003 р. Академії надано статус національної.
В освітній і науковій галузях “Державне управління” Академією розроблені й пропонуються сучасні програми за різними формами підготовки магістрів, кандидатів, докторів наук з державного управління, підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, їх резерву, інших управлінських кадрів.
Виконання місії Академії забезпечується сформованою навчально-методичною й науково-дослідною інфраструктурою, кадровим потенціалом, запровадженням інноваційних освітніх технологій. У закладі діє 14 факультетів, з них чотири – в Києві, 57 кафедр (17 – у Києві). В Академії працює понад 100 докторів наук, професорів та майже 350 кандидатів наук, доцентів. До навчального процесу залучається близько 650 провідних вітчизняних та зарубіжних фахівців у галузі державного управління, досвідчених управлінців, у тому числі вищі посадові особи держави.
У 2005 р. Академія підбивала підсумки десятирічного періоду свого становлення. Аналіз її здобутків і проблем, шляхів удосконалення здійснювався в контексті трансформаційних процесів в Україні, європейських та світових тенденцій підготовки державно-управлінських кадрів. Про це свідчить проведення в закладі 15-17 червня 2005 р. XVIII Міжнародного конгресу з підготовки вищих державних службовців, співпраця із Секретаріатом Президента України, спрямована на виконання зрослих завдань кадрового і науково-консультаційного забезпечення реформування державного управління.
Ураховуючи десятирічний досвід Академії з підготовки і підвищення кваліфікації кадрів для органів державної влади та органів місцевого самоврядування, провідні світові тенденції в підготовці фахівців державного управління, цілі і принципи Болонського процесу, керуючись настановами, що містяться у виступах Президента України В.А.Ющенка на колегії Міністерства освіти і науки України 24 березня 2005 р., Всеукраїнських зборах представників місцевого самоврядування 26 квітня 2005 р., з нагоди 14-річчя незалежності України, уточнено місію Академії, яка полягає в сприянні демократичним змінам шляхом професіоналізації державного управління, його кадрового і наукового забезпечення, а також проблеми, що потребують невідкладного розв’язання. Вони пов’язані з удосконаленням системи взаємодії з органами державної влади та органами місцевого самоврядування, актуалізацією змісту і форм навчання та досліджень з урахуванням вимог практичної діяльності, подальшим інноваційним розвитком фахової освіти та інформатизацією суспільства.
Слухачі Академії беруть активну участь у навчальному, науковому та творчому житті закладу. Рада слухачів захищає соціальні, економічні та культурні інтереси слухачів.
Пошук і запровадження ефективних форм організації навчального процесу з урахуванням зарубіжного досвіду, нових інформаційно-комунікаційних технологій здійснюють Центр дистанційного навчання, Центр дидактичного і технічного забезпечення навчання та Центр інформаційних технологій.
Заклад входить до навчально-науково-виробничого комплексу “Академія дистанційної освіти”, утвореного у 2002 р. спільним наказом Міністерства освіти і науки України, Академії педагогічних наук України та Академії. Основна мета діяльності комплексу – впровадження дистанційної форми навчання та забезпечення навчання державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, педагогічних, науково-педагогічних працівників та керівників підприємств, установ і організацій на основі нових інформаційно-комунікаційних технологій.
Академія безпосередньо взаємодіє з органами державної влади та органами місцевого самоврядування з питань організації прийому на навчання, проведення стажування слухачів і працевлаштування випускників.
Почесними докторами Академії обрані Президент Азербайджанської Республіки Алієв Гейдар Алірзі огли, директор Національної школи державного управління Республіки Польщі, Віце-президент Міжнародної асоціації шкіл та інститутів управління (IASIA) Марія Гінтовт-Янкович, директор Литовського інституту державного адміністрування Альфонсас Величко.









Національний університет харчових технологій (НУХТ) є єдиним в Україні технічним університетом, який здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців освітньо-кваліфікаційних рівнів бакалавр, спеціаліст і магістр з 25 спеціальностей та 15 спеціалізацій для харчової, м’ясо-молочної, фармацевтичної і мікробіологічної промисловості, інших галузей агропромислового комплексу та харчового машинобудування країни. В університеті навчаються близько 10 тисяч студентів денної та заочної форм навчання.
Україна, м. Київ, вул. Володимирська, 68
т.(044)
220-64-00



01133, КИЇВ, Лабораторна вул., 1
Телефон:
(044) 5288052
Факс:
(044) 4518537


Український інститут лінгвістики і менеджменту (УІЛМ) є практично єдиним вищим навчальним закладом у країні, що втілив у своїх навчальних програмах синтез лінгвістики і менеджменту. Навчальні плани та програми інституту складено з урахуванням сучасного рівня вимог до професійних перекладачів, фахівців у галузі менеджменту інформаційних ресурсів. Спеціальність: "Прикладна лінгвістика". Спеціалізація: переклад, інформаційний менеджмент. Факультети: прикладної лінгвістики (підготовка перекладача-менеджера, термін навчання - 4-5 років); другої вищої освіти (підготовка спеціаліста, лінгвіста-перекладача, термін навчання - 2-3 роки). Магістратура. Підготовка перекладача-менеджера, викладача, термін навчання - 1 рік. Відділення англійської, німецької, французької, іспанської та італійської мов. Форми навчання - очна, заочна.




Онлайн-трансляция событий в Украине

Искать

Поиск