Україна, 76025, м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка, 57.
Тел.: (380-3422) 2-21-40. Факс: (380-3422) 3-15-74.
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника - перший університет класичного зразка, відкритий у річницю незалежності України Указом її Президента. Але за плечима молодого навчального закладу вже були п'ятдесят років його попередника і фундатора - Iвано-Франківського педагогічного інституту. За короткий час існування новий університет зріс у провідний центр науки, культури і освіти Прикарпаття. Відкрились нові спеціальності, з'явились нові факультети і кафедри, колектив поповнився науковцями високого рівня, і головне - змінилися пріоритети в підготовці фахівців - від вузької професіоналізації ми перейшли на шлях широкої фундаментальної освіти. Наше завдання сьогодні - формувати високоосвічену особистість із національно-державницьким світоглядом, виховувати інтелігентів, здатних вирішувати найскладніші економічні, технологічні, культурологічні проблеми, що стоять перед молодою Українською державою.
|
|
За роки незалежності Львівський ДАУ став сучасним навчальним закладом, що готує фахівців з найважливіших для агропромислового комплексу спеціальностей, проводить фундаментальні та прикладні наукові дослідження, веде культурно- просвітницьку роботу і є провідним науково-методичним центром.
В університеті навчається понад 9 тисяч студентів, які набувають знань з 15 спеціальностей і 27 спеціалізацій. Одночасно студенти мають можливість отримати другу вищу освіту за принципом паралельного або післядипломного навчання. Поряд з традиційними моделями підготовки фахівців АПК, розпочато підготовку спеціалістів у відповідності до замовлень юридичних та фізичних суб’єктів виробництва і підприємництва.
Кожного року майже 1000 слухачів проходять перепідготовку і підвищуються свою кваліфікацію на факультеті заочної освіти та при Інституті післядипломної освіти. З метою координації діяльності навчальних закладів та науково-виробничих установ аграрного профілю Львівської та інших областей України при університеті створено навчально-науково- виробничий комплекс, до якого входять понад 40 закладів освіти І і ІІ рівнів акредитації.
Університет налагодив тісні контакти з навчальними закладами та науковими установами Англії, США, Польщі, Чехії, Словаччини, Німеччини, Франції, КНР. Щороку сотні студентів ЛДАУ проходять практику у фірмах Англії, Німеччини, Франції, Польщі. Розпочався обмін студентами між нашим університетом і Державним університетом штату Пенсільванія (США).
ЛДАУ має сучасну матеріально-технічну базу. Її основу складають 7 навчально-лабораторних корпусів, Науково-дослідний інститут землеробства та земельного кадастру, проектно-технологічне бюро, Технологічний парк, експериментально- механічна майстерня, видавничий центр. За останні роки створено навчально- наукові установи: Інститут картоплі, Інститут ріпаку, Інститут інженерів АПК, Інститут економіки АПК, Науково-виробничий центр “Дослідне поле”.
292040, м.Дубляни Жовківського району
Львівської області
тел.(0322) 945-501, факс (0322) 946-919
|
|
Согласно специальной договоренности и соответствующим решениям руководителей и представителей интеллигенции и духовенства славянских государств, было принято решение о создании первых Международных Славянских университетов в Болгарии, Словакии, Украине, так как именно на территории этих государств и зарождалась в свое время славянская культура.
|
|
49010, Україна, Дніпропетровськ, вул. Ак.Лазаряна, 2
Телефон: +380-56-776-59-47
Факс: +380-562-471-866
У Дніпропетровську на базі політехнікуму і факультету інженерів шляхів сполучення Київського політехнічного інституту був заснований Дніпропетровський Інститут Інженерів Залізничного Транспорту (ДІІТ). Створений у центрі металургійної промисловості України і великому залізничному вузлі, інститут за короткий час розгорнув підготовку кваліфікованих фахівців. В роки першої п'ятирічки силами студентів, викладачів, робітників та службовців були побудовані навчальний корпус, гуртожиток, їдальня і житлові будинки. За 3-4 роки було влаштовано затишне інститутське містечко. Тоді в інституті працювали 62 викладача, у тому числі 5 професорів і 12 доцентів.
|
|
|